text.skipToContent text.skipToNavigation

Cewka zapłonowa / zespół cewek zamów online w korzystnej cenie

1 714 produtky
Cewka zapłonowa
BOSCH
Cewka zapłonowa
0 221 124 001
245,52 zł
Nr artykułu  10530491

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cewka zapłonowa
BERU
Cewka zapłonowa
0 040 102 019
ZSE019
203,34 zł
Nr artykułu  14183536

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cewka zapłonowa
BERU
Cewka zapłonowa
0 040 102 081
ZSE081
278,89 zł
Nr artykułu  14183616

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Układ zapłonowy w samochodzie.

Aby twój samochód mógł odpalić, potrzebujesz, by jego układ zapłonowy był w pełni sprawny. Każdy jego element powinien działać bez zarzutu. Także cewka zapłonowa. Co jednak się stanie, jeżeli się zepsuje? Cóż, w takim wypadku należy jak najprędzej cewkę wymienić na nową, lub naprawić starą. Dzięki temu będziesz w stanie uniknąć nieprzewidzianych wypadków, a twój samochód będzie działać bez zarzutów. Tylko w jaki sposób działa taka cewka i gdzie w zasadzie można ją kupić?Cewka zapłonowa to taka część układu zapłonowego, który odpowiada za wytwarzanie ładunku elektrycznego. W trakcie odpalania silnika, w cewce wytwarza się pole magnetyczne. Jak więc widać, jest to taka część samochodu, która jest niezwykle istotna! Jeżeli się zepsuje lub zużyje, to trzeba sprawić sobie nową. Tylko w jakim miejscu kupuje się takie przedmioty i ile one kosztują? Z pewnością, jeżeli twoje auto odmawia posłuszeństwa, to zastanawiasz się nad odpowiedziami na te właśnie pytania!

Gdzie można kupić cewki zapłonowe?

Cewka zapłonowa, tak jak i wiele innych części samochodowych, może być kupiona względnie wszędzie. Możesz ją, chociażby zamówić u swojego sprawdzonego mechanika samochodowego, który sprowadzi ją dla ciebie od swojego zaufanego sprzedawcy. Takie usługi jednak są nieco kosztowne, więc jeżeli nie chcesz wydawać dużej sumy pieniędzy, to być może powinieneś samodzielnie znaleźć dla siebie, brakującą ci część do samochodu. Możesz spróbować znaleźć ją w sklepie motoryzacyjnym, który znajduje się w twoim mieście. Jeżeli jednak nie ma w nim tego, czego szukasz, możesz wypróbować jeszcze jeden rodzaj zakupów!Ponieważ cewki zapłonowe może być także kupiona w Internecie. Możesz sprawdzić, co mają do zaoferowania w swojej ofercie sklepy pokroju czesci-samochodowe-online.pl, gdzie w zasadzie będziesz w stanie znaleźć wszystko do swojego auta. Kupowanie w takich miejscach ma naprawdę sporo plusów! Przede wszystkim, ceny w Internecie są dużo niższe niż w sklepach stacjonarnych. Poza tym nie musisz tracić czasu na jeżdżenie po sklepach. Wszystko, co zamówisz, zostanie ci dostarczone przez kuriera prosto pod drzwi! Co za wygoda!

O tym musisz pamiętać!

Aby sprawnie poruszać się swoim samochodem, potrzebujesz, aby wszystkie jego części były sprawne! Także cewka zapłonowa, ale nie tylko! Tylko dzięki temu będziesz w stanie zapewnić sobie zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo. Pamiętaj zatem, aby regularnie jeździć do swojego mechanika samochodowego na przeglądy swojego auta. Dzięki temu zawsze będziesz mieć rękę na pulsie! Jeżeli coś będzie się złego z twoim samochodem dziać, to on da ci znać! A ty będziesz w stanie szybko daną awarię naprawić!