text.skipToContent text.skipToNavigation

BREMBO Klocki hamulcowe zamów online w korzystnej cenie

1 405 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Hamuj zawsze bezpiecznie dzięki niezawodnym klockom

Gdy chcesz wymienić zużyte elementy podwozia na nowe części przytarczowe, dopasuj produkt do swojego modelu auta. Dzięki temu możesz poruszać się bezpiecznie, pamiętaj też o tym, że zawsze należy montować identyczne zestawy na oś tak samo, jak koła i opony. W przypadku podzespołów hamulcowych jest to szczególnie istotne, wpływa bowiem na drogę hamowania, rotację kół oraz hałaśliwość okładzin. W naszym serwisie poświęconym akcesoriom do aut na Czesci-samochodowe-online.pl znajdziesz BREMBO Klocki hamulcowe. Są to zestawy do wielu modeli pojazdów, w zakładce "Pasuje do" możesz sprawdzić, czy ten typ klocków może zostać zamontowany w Twoim samochodzie. Wybór jest ogromny, ponieważ ta włoska firma specjalizuje się w wyrabianiu podzespołów podwoziowych, w tym klocków, cylindrów, tarcz, zacisków, sprzęgieł.

Sprawdź, czy dołączono kartę autentyczności

Na rynku części samochodowych krąży wiele produktów niby włoskiego koncernu, jednak są to często podróbki, dlatego firma zdecydowała się na dołączenie kart autentyczności do swoich zespołów hamulcowych. Dotyczy to zarówno klocków z akustycznym czujnikiem zużycia, jak i tych, które są przygotowane dla wskaźnika eksploatacji. Pierwsze z wymienionych to np. zestaw do Hondy 21696, 7497D621, 21695, 21694 o grubości 17,3 mm. Te drugie to chociażby części pasujące do Forda 24743, 24409, 24408 o grubości 18,7 mm.

Co zyskasz dzięki okładzinom odpornym na ścieranie?

Niezależnie od grubości elementów ciernych istotne jest, w jakim stopniu się zużywają. BREMBO Klocki hamulcowe należą do wytrzymałych i odpornych na działanie wysokiej temperatury, więc dzięki nim zyskujesz: krótką drogę hamowania bez nieprzyjemnych pisków i stuków; bezpieczeństwo podczas gwałtowniejszego zatrzymywania pojazdu wskutek zastosowania wytrzymałych materiałów; komfort akustyczny dzięki nakładkom, tarcie jest wyciszone, a zarazem skuteczne; niezawodność dzięki równomiernemu ścieraniu i sygnalizacji o stopniu zużycia okładziny; kontrolę nad pojazdem w różnych warunkach drogowych; długą żywotność produktu, co w efekcie przekłada się na Twoją oszczędność