text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

BOSCH Klocki hamulcowe zamów online w korzystnej cenie

1 003 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Wysokiej jakości klocki hamulcowe znanej niemieckiej firmy BOSCH!

Oferta naszego sklepu internetowego zawiera między innymi Klocki-hamulcowe BOSCH. W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo klocków i części do większości samochodów. Już dziś zainwestuj w bezpieczeństwo Siebie i Twojej rodziny! Dzięki naszemu systemowi wyszukiwania możesz szybko znaleźć klocki pasujące do Twojego samochodu. Wystarczy, że podasz model samochodu i typ silnika, a znajdziesz odpowiednią część. W niskiej cenie kupisz u nas to, czego potrzebujesz.

Dobierz hamulce odpowiednie do Twoich potrzeb, klocki - tarcze hamulcowe.

Większość producentów samochodów podaje rekomendowane modele hamulców przeznaczonych do konkretnego auta. Nie jest to jednak prawdopodobnie idealnie pasujący klocek hamulcowy do Twojego stylu jazdy. Sprawdź, z którego materiału klocek pasuje Ci najlepiej. Proste udoskonalenie może pomóc znaleźć Ci idealną równowagę między siła nacisku na pedał a siłą hamowania. Zapewnienie efektywnego działania hamulców zapewni Ci płynną i bezpieczną jazdę. Powszechnie przyjęte jest, że tarcze hamulcowe zapewniają lepsze sterowanie, i ogólną skuteczność hamowania niż jego odpowiednik – hamulec bębnowy. Tarcza hamulcowa zapewnia krótszą drogę hamowania, jest niezawodna. Ponadto dostępne są liczne dodatkowe zalety, takie jak funkcja wspomagania, o oznacza, że prowadzenie pojazdu wymaga od kierowcy mniejszego wysiłku. Niezależnie od posiadanego układu hamulcowego należy regularnie uzupełniać stan płynu hamulcowego.

Dobre klocki hamulcowe niezbędne dla Twojego bezpieczeństwa

Stare lub zużyte klocki hamulcowe mogą być przyczyną wypadku. Pamiętaj, że nowe klocki hamulcowe w dobrej kondycji zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. Nie tylko stan klocków jest ważny, liczy się również ich niezawodność. Kupuj jedynie elementy cierne producentów zapewniających, że ich produkty zostały wcześniej przetestowane pod względem ich niezawodności w różnych warunkach atmosferycznych. Pamiętaj, że oszczędzając na tak ważnym elemencie auta, nie tylko narażasz się na niebezpieczeństwo związane z wydłużonym czasem hamowania, co wiąże się ze zwiększoną szansą na wypadek, ale również z kosztami naprawy samochodu, które znacznie przewyższą koszt nowych dobrych klocków. Wymiana ich jest niezbędna, w momencie, kiedy grubość okładziny ciernej spadnie poniżej określonego poziomu. Poziom zużycia hamulców nie jest taki sam. Pamiętaj więc, że dobry stan hamulców na jednej osi nie gwarantuje tego, że stan klocków na drugiej osi jest taki sam. Należy więc wymieniać wszystkie klocki jednocześnie, co gwarantuje dobry rozkład sił hamowania na każdym kole. Już dziś kup je na czesci-samochodowe-online.pl, hamulce w niskiej cenie.