text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

BGA Skrzynia biegów zamów online w korzystnej cenie

7 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Jak to jest zrobione? - Manualna skrzynia biegów

Każdy silnik samochodowy ma na celu spełnianie pewnego zadania. Jest nim wytwarzanie energii potrzebnej do napędzania samochodu. Ale na wytworzeniu tej energii praca się nie kończy. Trzeba ją jeszcze przenieść na koła. Inną ważną kwestią jest również nie tyle wytworzenie energii, co skuteczne jej wykorzystanie. Właśnie za właściwe wykorzystanie mocy odpowiada w samochodzie skrzynia biegów. Jak ten mechanizm pomaga odpowiednio wykorzystać uzyskaną z silnika moc? Otóż kierowca, a w przypadku automatycznych skrzyń biegów komputer, za pomocą sprzęgła dokonuje zmiany przełożenia. Przełożenie natomiast to stosunek dwóch prędkości. Pierwsza to prędkość wału wejściowego, a druga wyjściowego. Bardzo dobrym produktem tego typu jest brytyjskiej produkcji skrzynia biegów BGA.

Precyzyjnie wykonana skrzynia biegów BGA zapewniająca odpowiednie wykorzystanie mocy

Konstrukcja skrzyni biegów nie należy do najprostszych. Jest to podzespół składający się z wielu zróżnicowanych elementów, który jest efektem precyzyjnego wykonania. Właśnie dlatego fabryki brytyjskiego przedsiębiorstwa BG Automotive zostały skonstruowane z myślą o tworzeniu z precyzją. Przedsiębiorstwo od zawsze stawiało na nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalające nadążać za szybko zachodzącymi w przemyśle motoryzacyjnym zmianami. Nastawienie na ciągły rozwój i chętne korzystanie z innowacyjnych rozwiązań technologicznych są tym, co z BG Automotive tworzy lidera w produkcji nawet najbardziej skomplikowanych zamiennych części samochodowych. Wisienką na torcie pozostaje fakt, że części schodzące z linii produkcyjnych muszą przejść kontrolę jakości dostosowaną do restrykcyjnych wymogów stawianych przez branżę motoryzacyjną, która działa w ten sposób na rzecz użytkowników.

Części zamienne do samochodów marki BGA dostępne w sklepie internetowym

Zarówno skrzynia biegów BGA, jak i szereg części zamiennych niezbędnych do jej prawidłowego funkcjonowania są zawsze dostępne w naszym sklepie internetowym czesci-samochodowe-online.pl. Kupując na naszej stronie możesz liczyć na sprawną obsługę i wysokiej jakości części wielu producentów.