text.skipToContent text.skipToNavigation

Zostań partnerem programu afiliacyjnego sklepu czesci-samochodowe-online.pl

Czy jako aktywny administrator strony z dziedziny motoryzacji, akcesoriów, części zamiennych lub innego obszaru pokrewnego tematycznie tworzysz istotne treści dla swojej grupy docelowej i dzięki temu masz dużą ilość odwiedzin? Zatem nie czekaj i zarejestruj się w programie afiliacyjnym sklepu czesci-samochodowe-online.pl i zacznij w prosty sposób zarabiać pieniądze!

ERPL.png

Rejestracja w programie:

Rejestracja w programie jest niewiążąca i całkowicie bezpłatna, a już po jednym dniu możesz pośredniczyć przy pierwszych zamówieniach i otrzymywać z tego tytułu prowizję. W przypadku Zanox, największej sieci afiliacyjnej w Europie, przejrzystość oraz bezpieczeństwo stoją na pierwszym miejscu.

Rejestracja w Zanox

Materiały reklamowe sklepu części-samochodowe-online.pl:

Wybieraj spośród wielu materiałów reklamowych oraz zintegruj je z prowadzoną przez Ciebie stroną, aby móc pośredniczyć przy zamówieniach. W naszym portfolio materiałów reklamowych znajdziesz wszystkie popularne formaty banerów, linków tekstowych oraz pola w formacie HTML do wyszukiwania części samochodowych (dostępnego również w wersji w kolorze białym). Z pewnością znajdziesz odpowiednią dla siebie opcję. Aby zwiększyć współczynnik konwersji, dołącz materiał reklamowy do swojego newslettera i generuj dzięki temu swoją prowizję od sprzedaży.

Pośrednictwo w zamówieniach oraz inkasowanie prowizji

Za każde zamówienie złożone na stronie sklepu części-samochodowe-online.pl, które klient składa poprzez kliknięcie na Twój materiał reklamowy, otrzymasz 6% prowizji od wartości netto zamówienia (wartość zamówienia bez podatku oraz kosztów wysyłki). Informacje dotyczące warunków uczestnictwa w programie partnerskim sklepu czesci-samochodowe-online.pl

Warunki uczestnictwa