text.skipToContent text.skipToNavigation
205
/ 55
R16
Ogranicz wyniki

WINTER TACT Opony zamów online w korzystnej cenie

75 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Opony Winter Tact - doskonałe w każdych warunkach

Opony Winter Tact stworzone zostały tak, aby doskonale sprawdzać się w niekorzystnych warunkach zimowych, na co wskazuje już sama ich nazwa ("winter" z języka angielskiego oznacza zimę). Jest to marka, która wyróżnia się na tle innych, ponieważ trafia ona w gusta kierowców z różnymi oczekiwaniami i potrzebami, nie skupiając się wyłącznie na jednym typie klienta.

Należy pamiętać, że to właśnie od opon zimowych oczekuje się najwięcej, ponieważ zapewniać one muszą doskonałą przyczepność w bardzo niesprzyjających warunkach i stuprocentowe bezpieczeństwo - bez względu na to, czy droga jest oblodzona, mokra, czy też ośnieżona. Właśnie dlatego bieżniki opon Winter Tact są zawsze doskonale zaprojektowane i sumiennie testowane. W całym procesie ich powstawania wprowadzanie są stale najmniejsze nawet korekty, przyczyniające się do końcowego sukcesu. Dzięki temu produkty tej marki poszczycić się mogą znakomitą pracą w bardzo niekorzystnych warunkach drogowych, dzięki czemu wciąż pozostają na szczycie popularności w swojej kategorii.

Opony Winter Tact - taka jakość nigdy nie zawodzi

Opony Winter Tact są zaprojektowane tak, aby woda, która pojawia się na drogach w okresie zimowych, była odprowadzana jak najsprawniej. Dzieje się to dzięki inteligentnym układom głębokich rowków, które wpływają również na wysoki stopień przyczepności i pewne hamowanie.

W sklepie internetowym Czesci-samochodowe-online.pl kupić możesz opony Winter Tact i setki innych modeli pochodzących od wielu producentów z całego świata. Już teraz skorzystaj z naszej inteligentnej wyszukiwarki, która na podstawie tylko kilku informacji dobierze produkty, które idealnie sprawdzą się w przypadku właśnie Twojego auta.