text.skipToContent text.skipToNavigation
205
/ 55
R16
Ogranicz wyniki

TIGAR Opony zamów online w korzystnej cenie

4 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Tigar – opony warte uwagi

Tigar to najbardziej rozpoznawalna marka ogumienia produkowanego na Bałkanach. Wywodzi się z Serbii, a jej początki sięgają 1935 roku. Obecnie jej opony produkowane są w fabrykach Michelin, która daje im możliwość dotarcia do jeszcze szerszego grona kierowców już praktycznie na całym świeci. Nic dziwnego – w końcu opony Tigar doceniane są ze względu na swoją niezwykle wysoką jakość, bardzo solidne wykonanie i, co dla wielu kierowców najważniejsze, atrakcyjną cenę.

Doskonałe opony

Odpowiednio dobrane ogumienie to takie, które potrafi pokazywać swoją znakomitą jakość podczas pokonywania każdego kilometra. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby cieszyć się odpowiednim komfortem jazdy i jak najlepszym poczuciem bezpieczeństwa, nawet bez względu na warunki panujące na drodze, bardzo prowadopodobne, że opony Tigar sprostają wszystkim Twoim najważniejszym wymaganiom. Osoby, które zdecydowały się na nie, doceniają je przede wszystkim ze względu na znakomitą przyczepność do nawierzchni oraz radzenie sobie z trudnymi warunkami panującymi na drodze.

Znakomity stosunek jakości do ceny

Tigar to marka, która pokazuje, że tanie opony również mogą być dobre. Wystarczy, że zobaczysz jej ofertę prezentowaną na Czesci-samochodowe-online.pl i wybierzesz idealną propozycję dla siebie. Gwarantujemy, że spośród wszystkich dostępnych przedmiotów na pewno znajdziesz coś, co zwróci na siebie Twoją uwagę. Zamów opony przez Internet, aby cieszyć się prowadzeniem pojazdu na najwyższym poziomie za niewielkie pieniądze.