text.skipToContent text.skipToNavigation
Ogranicz wyniki

SILVERSTONE Opony zamów online w korzystnej cenie

5 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Opony Silverstone - doskonałe przez cały rok

Silverstone Berhad jest malezyjskim producentem opon, który odniósł znaczący sukces już w momencie swojego powstania w 1986 roku. W 2010 roku ta szybko rozwijająca się firma stała się częścią Toyo Tyres, znanego japońskiego producenta opon. Toyo dalej rozwijał jakość opon Silverstone i sprawił, że obecnie są to zaufane produkty na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym.

Opony Silverstone słyną przede wszystkim ze swoich niskich cen kontrastujących z bardzo wysoką jakością. W pełni zgodne z międzynarodowymi i europejskimi standardami wydajności i jakości, produkty te mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa na drodze każdemu potencjalnemu klientowi.

Opony Silverstone – modele dla każdego auta

Silverstone produkuje szeroką gamę opon dla samochodów osobowych, SUV i lekkich ciężarówek. Opony letnie Silverstone M3 Synergy i M5 Synergy zapewniają gładką i stabilną jazdę dla małych i średnich samochodów osobowych. Zimowa opona Silverstone Snowblitz radzi sobie natomiast wyśmienicie w niskich temperaturach i gwarantuje mobilność i bezpieczeństwo w trudnych warunkach zimowych. Dla właścicieli samochodów SUV i lekkich ciężarówek, modele terenowe Silverstone AT-117 i MT-117 oferują dobrą przyczepność i stabilność w czasie jazdy zarówno na drodze, jak i warunkach off-roadowych.

Opony Silverstone w korzystnych i konkurencyjnych cenach kupić możesz już teraz w sklepie internetowym Czesci-samochodowe-online.pl. Nasza szeroka oferta bije na głowę propozycje naszych konkurentów, dzięki czemu zakupy u nas są zawsze czystą przyjemnością. Przekonaj się o tym na własnej skórze i rozpocznij kompletowanie swojego zamówienie od razu! Nie wahaj się ani chwili dłużej, okazje czekają!