text.skipToContent text.skipToNavigation
205
/ 55
R16
Ogranicz wyniki

PIRELLI Opony zamów online w korzystnej cenie

2 860 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Opony Pirelli

Firma Pirelli mogła wypracować sobie w ostatnich latach najwyższą pozycję wśród firm sprzedających opony o najwyższej jakości. Technologia sprawdzona już w sporcie motorowym została idealnie wdrożona również dla codziennych potrzeb. Dla każdego typu pojazdu Pirelli oferuje odpowiednio dopasowane opony, które gwarantują najwyższy komfort jazdy i bezpieczeństwo we wszystkich warunkach pogodowych i na wszystkich nawierzchniach dróg.

Bezpieczna jazda z technologią "Seal-Inside"

Technologia "Seal Inside" opracowana przez firmę Pirelli pozwala na bezpieczną jazdę bez natychmiastowej utraty powietrza w przypadku zewnętrznego przebicia opony spowodowanego najechaniem na ciało obce. Dzięki temu technologia ta zapobiega prawie 85 procent wypadków spowodowanych przez nagły spadek ciśnienia w oponie. W międzyczasie ta rewolucyjna technologia jest już stosowana w wielu oponach Pirelli.

Właściwa przyczepność na każdej powierzchni - opony samochodowe Pirelli

Dzięki kombinacji dwóch różnych profili firma Pirelli wprowadziła prawdziwą innowację w świecie opon. Zatem opony kierunkowe na przedniej osi zwiększają odprowadzanie wody i powodują, że opony asymetryczne zamontowane na tylnej osi jadą już po suchej nawierzchni. Taka metoda zapewnia lepszą stabilność kierunkową, jak również pierwszorzędną przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni.

Opony Pirelli przekonują w testach

Magazyn "Auto Road" poświadcza w 2012 roku, że letnie opony Pirellimają doskonałą skuteczność hamowania zarówno na mokrej i na suchej nawierzchni. Podczas testów ADAC 2012 opony Pirelli wyróżniły się największą wydajnością paliwa spośród wszystkich ocenianych produktów.