text.skipToContent text.skipToNavigation
205
/ 55
R16
Ogranicz wyniki

Opony do lekkich aut dostawczych zamów online w korzystnej cenie

3 096 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Opony do traktorów zawsze stawiają wyjątkowe wymagania

Opony do traktorów są bardzo specyficzną gałęzią na rynku, która wymaga od producentów spełnienia wielu kryteriów i stawia dość szczególne wymagania. Takie opony potrzebują na przykład jednocześnie wysokiego ciśnienia, aby być w stanie transportować duże ładunki na drodze, oraz niższych ciśnień podczas pracy w polu, aby uniknąć zakopania się w miękkiej glebie. Jest to niemałe wyzwanie dla firm oponiarskich, które robią wszystko, aby sprostać najtrudniejszym nawet wyzwaniom.

Opony do traktorów - odpowiedni wybór to podstawa

Wybierając opony do traktorów, niezależnie od marki, ważne jest, aby zdecydować się na odpowiedni rozmiar i utrzymywać je stale pod zalecanym ciśnieniem. Producenci opon dostarczają więc zazwyczaj szczegółowych danych technicznych, aby pokazać, jaka jest wydajność danej opony, zawsze stwierdzając, że ciśnienie musi bezwzględnie odpowiadać obciążeniu, prędkości i pracy, która będzie wykonywana.

Aby spożytkować oponę jak najlepiej, należy jej zawsze używać w granicach określonych przez producenta pod kątem ciśnienia dla danego obciążenia i prędkości. Podczas niektórych operacji może być nawet wymagane dodatkowe obciążenie balastowe, aby zmaksymalizować trakcję podczas pracy.

Tego typu opony, które dodatkowo pomagają rolnikom szybciej pracować, przenoszą większe obciążenia, zbierają większe plony i zużywają mniej paliwa, a jednocześnie chronią ich urodzajną glebę, są na polskim rynku towarem wręcz deficytowym.

Ich szeroki wybór możesz za to znaleźć na stronie sklepu internetowego czesci-samochodowe-online.pl. W jednym miejscu wyszukasz całą listę opon do traktorów, które na pewno idealnie spełnią wymagania Twoje oraz Twojej pracy. Sprawdź całą ofertę już teraz, a przekonasz się na własnej skórze, jak bardzo jest ona konkurencyjna.