text.skipToContent text.skipToNavigation
D402 H/D M/C, tylne koło

DUNLOP
D402 H/D M/C, tylne koło

74 (do 375kg)
H: do 210km/h
695,70 zł
Cena za sztukę
Nr artykułu D-M64036
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast

Uwaga: dostarczamy jedynie oponę. Jesli na zdjęciu występuje felga, to jest ona umieszczona jedynie symbolicznie

D402 H/D M/C, tylne koło

Aby żyć na szosie.

Opona Dunlop D402 jest jedyną uznawaną przez firmę Harley-Davidson do stosowania w modelach motocykli turystycznych tej firmy. Montaż innych opon w przypadku tego modelu nie wchodzi w grę. Komputerowo stworzony wzór bieżnika daje pewne prowadzenie na mokrej nawierzchni. Poza tym dba o równomierne zużycie opony. Dzięki zastosowaniu trójwarstwowego poliestrowego karkasu z dwoma warstwami pasa włókna szklanego możesz zabrać ze sobą tyle bagażu, ile tylko chcesz – z modelem D402 wyróżniasz się elegancją podczas podróży.
Harley-Davidson jest prawdziwą ikoną wśród producentów motocykli dlatego motocykliści stawiają wysokie wymagania wobec swoich maszyn. Przez dziesięciolecia Dunlop był ekskluzywnym producentem opon dla amerykańskiej legendy motocyklowej.

Aktualnie Dunlop wprowadza szeroką ofertę opon dla wszystkich motocykli Harley-Davidson. Zatem każdy kierowca może czerpać prawdziwą przyjemność wynikającą z jazdy, o której William Harley i Arthur Davidson marzyli w trakcie tworzenia swojego pierwszego motocykla.

Główne zalety:

Jedyny uznany przez firmę Harley-Davidson® model opony do motocykli turystycznych. Model D402 jest jedną z opon pochodzącą z serii (H/D) powstałej w wyniku współpracy firmy Dunlop i Harley Davidson. Komputerowo zoptymalizowany wzór bieżnika powoduje wzrost pewności w prowadzeniu na mokrej nawierzchni zachowując równomierne zużycie. Zastosowany trójwarstwowy poliestrowy karkas z dwoma warstwami taśm z włókna szklanego zwiększa nośność oraz poprawia stabilność podczas jazdy.

Jedyna uznawana przez Harley-Davidson® opona turystyczna. D402 pochodzi z serii opon Dunlop®-Harley-Davidson® (H/D).  Zoptymalizowany wzór bieżnika został zastosowany w celu zwiększenia pewności jazdy na śliskim podłożu przy równomiernym zużyciu.

Jedyna opona do motocykli turystycznych zaakceptowana przez Harley-Davidson®.

Dobrany komputerowo profil bieżnika zapewnia pewność prowadzenia na śliskiej nawierzchni, zmniejszając nierównomierne zużycie. Trzywarstwowy karkas z poliestru z dwoma opasaniami z włókna szklanego zapewnia odporność na duże obciążenia i większą stabilność.


Rodzaj opony
Indeks prędkości H: do 210km/h
Indeks ciężkości 74 (do 375kg)
najlepiej sprzedający się