text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

Olej zamów online w korzystnej cenie

868 produtky
Cena sugerowana przez producenta

 

Nie tylko silnikowy.

Nawet początkujący kierowcy wiedzą, ze do prawidłowego działania samochodu konieczna jest odpowiednia ilość dobrej jakości oleju silnikowego. Juz podczas pierwszych lekcji praktycznych, w trakcie kursu prawa jazdy, uczymy się korzystać z bagnetu i oceniać, czy nie zachodzi potrzeba uzupełnienia oleju w zbiorniku. Tymczasem, często nawet doświadczeni uzytkownicy pojazdów nie zdają sobie sprawy z tego, ze olej silnikowy nie jest jedynym, którego wymiana konieczna jest do zachowania pełnej sprawności pojazdu. W przekładni układu kierowniczego takze znajduje się ta konserwująca substancja i choć producenci samochodów często zarzekają się, ze wystarczy ona od wyjazdu z salonu az po kres uzytkowania samochodu, w rzeczywistości skuteczne działanie przekładni bez wymiany smarowidła mozliwe jest przez sto-kilkadziesiąt tysięcy kilometrów.

Skuteczna konserwacja.

Aby skutecznie dbać o wymagające oliwienia elementy pojazdu najlepiej kupować dobrej jakości olej. Warto świadomie zdecydować się na drozszy produkt i zainwestować w wysoką jakość oferowaną przez sprawdzonych producentów. Specyfikacja zamieszczona na opakowaniu produktu pozwoli nam zorientować się na jak długo wystarczy. Ilość kilometrów jaką uda nam się pokonać między kolejnymi wymianami zalezy nie tylko od produktu jaki wybierzemy, ale tez od typu pojazdu, stopnia zuzycia poszczególnych elementów układów, a w pewnym stopniu nawet stylu jazdy jaki preferujemy. Warto jednak zdać sobie sprawę z tego, ze kupując wysokiej jakości produkty do konserwacji przedłuzamy zywotność naszego pojazdu i unikamy kosztownych napraw.

Szeroki wybór.

Niezaleznie od tego, czy zdecydujesz się wydać większą kwotę i kupić olej znanej marki, czy chcesz zamówić tańszy zamiennik mozesz wygodnie zrobić zakupy w naszym sklepie internetowym. Wejdź na stronę czesci-samochodowe-online.pl i wpisz w wyszukiwarkę produkt jaki Cię interesuje. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów w korzystnej cenie. W ten sposób oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale tez czas, poniewaz zamówienie zostanie szybko zrealizowane i dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres.