text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

URANIA Olej zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Specjalne oleje i smary Urania dla pojazdów użytkowych

Oleje i smary Urania produkowane są przez malezyjską firmę Pli-Petronas. Produkty z tego segmentu nadają się szczególnie do ciężkich, mocno pracujących silników wysokoprężnych w pojazdach użytkowych o wysokich wymaganiach w zakresie smarowania. Oleje smarowe Urania są opracowywane przez globalny zespół ekspertów w celu zapewnienia doskonałych osiągów silnika wysokoprężnego.

Skuteczne produkty Urania wykorzystujące nowoczesne technologie

Produkty Urania doskonale sprawdzą się w Twoich pojazdach użytkowych. Kierując się mottem, że ciężko pracujący silnik potrzebuje równie ciężko pracującego środka smarnego, Urania oferuje najwyższej jakości środki smarne zarówno do ciężkich maszyn, jak i do pojazdów użytkowych. Są specjalistami od silników wysokoprężnych, a ich produkty zostały opracowane z myślą o optymalizacji zużycia oleju. Na przykład Urania CJ-4 to ekologiczny środek smarny do zastosowań w ruchu drogowym i terenowym. Technologia nisko-popiołowa nadaje się do nowoczesnych układów kontroli emisji spalin i komponentów takich jak układ recyrkulacji spalin (EGR) i filtr cząstek stałych (DPF). Urania wykorzystuje zaawansowaną technologię dodatków dla lepszego wykorzystania oleju, kontroli utleniania i zapobiegania korozji, niższego zużycia gumy i stabilizacji temperatury. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bogaty wybór olejów marki Urania. Wybierz ten, którego potrzebujesz dla swojego pojazdu .

Złóż zamówienie online.

W Czesci-samochodowe-online.pl znajdziesz nie tylko produkty wysokiej jakości w niskiej cenie, takie jak oleje Urania, które oferujemy w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku. Zakupy w naszym sklepie internetowym to nie tylko dobra cena, ale także wygoda dokonywania bezpiecznych zakupów online. Przy zamówieniu od 299 złotych wysyłka jest darmowa. Nie zwlekaj zamów już teraz te produkty, których potrzebujesz.