text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

Olej hydrauliczny i kompresorowy zamów online w korzystnej cenie

13 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Zamów online olej hydrauliczny i kompresorowy w korzystnej cenie

Olej hydrauliczny, znany takze jako hydrol, to olej wykorzystywany w napędach hydraulicznych oraz układach tłumiących pojazdów. Charakteryzuje się on bardzo duzą róznorodnością, co wynika przede wszystkim z jego składników, odporności na poszczególne wartości temperatur oraz ciśnień. Wśród najbardziej popularnych olejów mozna wyróznić oleje mineralne, jednak dostępne są takze oleje syntetyczne, które równiez znajdują zastosowanie w przypadku wielu samochodów osobowych. Bez względu na to, czy interesuje cię olej hydrauliczny, czy moze olej kompresorowy, w naszym sklepie mozesz bez najmniejszych trudności porównać poszczególne propozycje i spośród nich wybrać takie, które znakomicie sprawdzą się w połączeniu z twoim samochodem, zapewniając tobie oraz wszystkim twoim pasazerom jazdę na wysokim poziomie.

Dobry olej hydrauliczny i kompresorowy

Cech, którymi wyróznia się olej hydrauliczny jest naprawdę wiele. Warto podczas jego wyboru zwracać uwagę na wszystkie, aby mieć pewność, ze bardzo dobrze sprawdzi się on a w róznych warunkach atmosferycznych i nawet podczas intensywnego wykorzystywania pojazdu. Jego gęstość powinna wynosić od 900 do 1000 kilogramów na metr sześcienny. Wazną rolę odgrywa takze temperatura, w jakiej olej ten spełnia swoje funkcje. Jego temperatura zapłonu powinna wynosić 300 stopni Celsjusza, podczas gdy temperatura, podczas której jego konsystencja staje się gęstsza, najczęściej wynosi około -40 stopni Celsjusza.

Oleje w bardzo dobrej cenie

Jeśli interesuje cię znakomitej jakości, sprawdzający się nawet w trudnych warunkach, i co równiez jest wazne tani olej hydrauliczny lub olej kompresorowy, serdecznie zachęcamy cię do przyjrzenia się propozycjom publikowanym przez nas na czesci-samochodowe-online.pl. Jest to nieustannie rozwijany przez nas sklep internetowy z wysokiej jakości częściami, olejami i wszelkimi i innymi dodatkami do samochodów, dzięki którym mozesz liczyć na komfortową oraz bezpieczną jazdę kazdego dnia.