text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

LIQUI MOLY Olej zamów online w korzystnej cenie

102 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Nowoczesny olej Liqui Moly

Założona w Niemczech w 1957 roku firma Liqui Moly jest głównym producentem olejów, smarów i dodatków dla różnych typów pojazdów mechanicznych i innych sektorów, takich jak statki, pojazdy użytkowe, sprzęt budowlany, motocykle, samochody produkcyjne i maszyny ogrodnicze. Olej silnikowy jest jednym z najważniejszych elementów pojazdu. Płyn ten ma kilka cech charakterystycznych i musi być regularnie wymieniany. Opierając się na rozwiązaniach Moly Liqui może zapewnić Tobie innowacyjne produkty opracowane przy użyciu najlepszych dostępnych technik.

Dodatkowe informacje na temat produktów Liqui-Moly

Oleje silnikowe Liqui Moly są sprawdzane i dostosowywane do potrzeb wszystkich kierowców i w pełni spełniają kryteria jakości API oraz specyfikacje ACEA. Oleje te dostępne są w wersjach mineralnych, syntetycznych i półsyntetycznych, o lepkości 0W-30, 0W-40, 5W-40, 5W-30, 10W-40. Oleje tego producenta są kompatybilne ze wszystkimi silnikami benzynowymi, wysokoprężnymi i turbodoładowaniem dostępnymi na rynku i są w stanie chronić je przed działaniem brudu i cząsteczek lotnych. Dodawane do Liqui Moly Dodatki do cieczy to specjalne substancje chemiczne, które są dodawane do cieczy w celu poprawy jej wcześniejszych właściwości lub dodania nowych. Spółka ta zajmuje się produkcją wysokiej jakości dodatków do olejów silnikowych, hamulcowych i przekładniowych, dodatków do płynu chłodzącego w chłodnicy oraz paliwa w silnikach dieslowskich i benzynowych. Do pielęgnacji szyb i nadwozi samochodowych, Liqui Moly oferuje szeroką gamę detergentów i sprayów o wysokim poziomie czyszczenia, które dostosowują się do różnych rodzajów powierzchni, takich jak tworzywa sztuczne, chrom, guma, tkaniny syntetyczne i powierzchnie skórzane.

Łatwe kupowanie wysokiej jakości olejów

Znalezienie oleju wysokiej jakości nigdy nie jest łatwe. Chociaż na rynku istnieje wiele źródeł, trudno odróżnić produkty autentyczne od podrobionych. Bardzo ważne jest jednak stosowanie produktów wysokiej jakości. Jedynymi z takich produktów są znajdujące się w naszej ofercie oleje Liqui-Moly. Nasza witryna oferuje szeroką gamę autentycznych markowych produktów do samochodów. Wystarczy odwiedzić stronę olej-silnikowy24.pl, aby tanio i szybko kupić oleje których potrzebujesz.