text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

CARAMBA Olej zamów online w korzystnej cenie

10 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Specjalnie opracowane środki chemiczne do czyszczenia samochodów

Nieodłącznym elementem użytkowania samochodu jest dbanie o jego odpowiedni stan pod względem czystości. Trzeba jednak przyznać, że czasem podczas mycia samochodu trafiamy na trudne do usunięcia plamy i zabrudzenia. Aby skutecznie się z nimi uporać warto stosować specjalistyczne środki chemiczne przeznaczone do samochodów. Doskonałym wyborem są produkty marki Caramba. W ofercie niemieckiego producenta znajdziemy wiele praktycznych płynów i preparatów, takich jak na przykład aktywna pianka czyszcząca czy aktywny środek do czyszczenia felg. Po za tym znajdziemy tu również aktywny środek do czyszczenia stali szlachetnej i wiele innych. Wszystkie produkty wykonywane są z zastosowaniem nowoczesnej technologii produkcyjnej. Podstawowym celem jest zachowanie profesjonalizmu i skuteczności wytwarzanych preparatów.

Caramba - skuteczne środki czyszczące

W profesjonalnym czyszczeniu samochodu liczy się każdy detal. Tylko zwracając uwagę na szczegóły można przy niewielkim nakładzie pracy przywrócić stan świetności samochodu tak, że będzie wyglądał zupełnie jak nowy. Ale co zrobić, jeśli napotykamy na uciążliwe zabrudzenie znajdujące się na szybach? Również w tym przypadku z pomocą przychodzą nam chemiczne środki czystości Caramba. Aby umożliwić dokładne czyszczenie powierzchni szklanych, technicy opracowali specjalnie przygotowaną w tym celu piankę do czyszczenia szkła. Chociaż poszczególne środki chemiczne są niezwykle skuteczne, to jednak ich silne działanie może być szkodliwe dla skóry rąk. Aby do tego nie doszło, opracowano specjalny krem do ochrony rąk, który nie dość, że chroni, to również regeneruje zniszczone tkanki.

Środki czyszczące Caramba dostępne w sklepie internetowym

Specjalistyczne środki czyszczące marki Caramba z łatwością możesz zamówić w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl.