text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

AKROS Olej zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Jeden olej do wielu zastosowań

Olej uniwersalny AKROS jest zwykle stosowany w ciągnikach, co pozwala na bardzo zróżnicowany zakres zastosowań. Olej ten przeznaczony jest do stosowania zarówno w silnikach benzynowych, jak i wysokoprężnych. Jest odpowiedni dla układów z filtrami cząstek stałych w silnikach wysokoprężnych (DPF) lub bez takich filtrów. Bezproblemowo nadje się do smarowania nawet turbodoładowanych silników wysokoprężnych. Przy napełnianiu olejem zarówno układ hydrauliczny, jak i przekładnia mogą być chronione przed zużywaniem się. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości olejowi bazowemu, który został innowacyjne uzupełniony specjalnymi dodatkami.

Niezawodna ochrona przed przedwczesnym zużyciem

Głównym zadaniem oleju AKROS, podobnie jak wszystkich innych olejów, jest zapobieganie ocieraniu się ruchomych części metalowych o siebie i tym samym szybkiemu zużyciu. Oleje tej marki zapewniają doskonałą ochronę przed zużyciem i bardzo dobrą powłokę poślizgową. Bardzo ważne jest, aby powłoka smarująca szybko się tworzyła i nie rozrywała się nawet przy dużym obciążeniu o charakterze ciągłym. Nawet w ekstremalnych temperaturach i przy przenoszeniu bardzo wysokich momentów obrotowych warstwa smaru pozostaje stabilna dzięki specjalnemu olejowi do ciągników. Jego brak i oderwanie powłoki smarowej spowodowałoby szybki wzrost zużycia i skrócenie żywotności urządzenia. Tylko użycie wysokiej jakości oleju silnikowego może zagwarantować pełną funkcjonalność wszystkich agregatów przez długi czas.

Nadaje się do użycia przez cały rok.

Lepkość 10W 30 sprawia, że olej AKROS może być używany przez cały rok. Odporna na ścinanie warstwa smaru doskonale sprawdza się w wysokich temperaturach, przy czym z łatwością dociera do wszystkich części ciągnika, które wymagają smarowania nawet w temperaturach poniżej zera. Jest to szczególnie ważne, ponieważ części zużywają się szczególnie mocno, zwłaszcza w przypadku elementów zimnych i niskich temperatur zewnętrznych. W tym przypadku części silnika i przekładni narażone są na bardzo duże obciążenia. Do stosowania jako olej przekładniowy przemawia olej smarowy o klasie lepkości SAE 80W. Kolejną zaletą wszechstronnego oleju do ciągników jest jego wysoka stabilność utleniania, której towarzyszy również doskonała odporność na starzenie się. Oznacza to, że olej można stosować przez długi czas bez obaw, że po upływie krótkiego czasu utraci swoje pozytywne właściwości. W sklepie czesci-samochodowe-online.pl możesz zamówić szeroką gamę tanich olei silnikowych. Już teraz złóż zamówienie online. Kup już dziś.