text.skipToContent text.skipToNavigation

 

Sklep internetowy czesci-samochodowe-online jest Twoim partnerem w doborze części zamiennych do Twojego auta.


Jesteśmy marką firmy Delticom AG oferującą Tobie szeroki asortyment wysokiej jakości części zamiennych do Twojego samochodu. Szukasz części do samochodu miejskiego, vana albo sportowego auta? U nas znajdziesz wszystkie najlepsze marki w świetnych cenach, niezależnie od rodzaju i klasy Twojego pojazdu. 

U nas kupujesz bezpiecznie. Zaufało nam już ponad 6 milionów klientów.

Nas sklep umożliwia Tobie bezpieczne zakupy oraz wygodne metody płatności. Naszym największym sukcesem, a zarazem powodem do dumy jest ponad 6-milionowa grupa zadowolonych klientów na całym świecie. Pod hasłem ''S@fer Shopping'' oferujemy w wielu krajach sprawdzone przez TÜV sklepy online.

Posiadamy ogromne doświadczenie w sprzedaży cześci zamiennych i opon przez internet.

Od 1999/2000 roku jesteśmy dla Ciebie rzetelnym partnerem, oferującym przez internet części zamienne i opony w najlepszych cenach. Na początku naszej działalności nikt nie wierzył, że można z sukcesem sprzedawać tego typu produkty online. Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 40 krajach, a nasze obroty kształtują się na poziomie 500 milionów euro rocznie.

Specjaliści w dziedzinie części samochodowych i opon

Będac naszym klientem korzystasz z naszego doświadczenia oraz ''Know-How''. Nasi pracownicy są specjalistami w dziedzinie części zamiennych i opon. Dzięki ścisłej współpracy z czołowymi producentami oraz dostawcami branży samochodowej jesteśmy na bieżąco z ciągle zmieniąjacymi się wymaganiami rynku.

Oferujemy szeroki asortyment produktów

Obecnie oferujemy klientom prywantym jak i firmą bardzo korzystne ceny oraz szybkie terminy realizacji zamowień w kilku katogoriach produktów. Nasz szeroki asoryment obejmuje:

Częsci zamienne i akcesoria do samochodów osobowych,

Opony samochodowe,

Opony motocyklowe,

Felgi,

Zestawy opon z felgami (opony na felgach aluminiowych i stalowych)

Opony rowerowe,

jak również chemię samochodową, oleje samochodowe i akumulatory. 

Wygoda to podstawa

Zamówione przez Ciebie produkty dostarczamy na wskazany przez Ciebie adres. Dzięki zaawansowanej sieci logistycznej i zapleczu magazynowym umożliwiamy Tobie szeroką gamę produktów z krótkim terminem realizacji. 

Brak ukrytych kosztów.

Powyżej 200 zł wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Poniżej tej kwoty naliczamy tylko 32 zł za usługę wysyłkową na terenie Polski.

W przypadku ewentualnych problemów z zamówieniem bądź towarem oferujemy Tobie aż 30 dni na darmowy zwrot zamówionych produktów!

Montaż opon i części zamiennych przez profesjonalny warsztat w Twojej okolicy.

Skorzystaj z naszej opcji wyszukiwania partnerów montażowych. Dzięki niej możesz szybko znaleźć odpowiadający Tobie warsztat znajdujący się w pobliżu oraz umówic się na wizyte. Możemy także wysłać zamówione przez Ciebie części bezspośrednio do wybranego przez Ciebie warsztatu.

Za kulisami.

Sukces mówi sam za siebie. Spółka akcyjna Delticom AG, notowana na giełdzie we Frankfurcie jest tego najlepszym przykładem. Obecnie nasza oferta obejmuje ponad 120 sklepów internetowych, działających w ponad 40 krajach, których łączne obroty kształtują się na poziomie ok. 500 milionów euro. Czyni to z nas wiodącą firmę w Europie sprzedającą opony i części zamienne przez internet.

Więcej informacji odnośnie naszej spółki znajdziesz pod adresem: www.delti.com.