text.skipToContent text.skipToNavigation

Wyposażenie zewnętrzne/akcesoria wyposażenia zewnętrznego zamów online w korzystnej cenie

266 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Zadbajoczystośćswojegopojazdudziękiosłonom

Zarówno kołpak, jak i listwa ochronna czy też pokrowiec mają za zadanie uchronić samochód przed zabrudzeniami. Ponadto tworzą one dodatkowe uszczelnienia i zabezpieczenia przed wodą, pozwalają wydłużyć żywotność czy to felg, czy lakieru. Do wyposażenia zewnętrznego należy także bogata gama artykułów, np.: anteny samochodowe do odbierania sygnału radiowegoplastikowe lub metalowe tabliczki ostrzegawczepokrowce na koła chroniące przed zabrudzeniamitabliczki informacyjne np. "tir"tablice rejestracyjnelusterka zewnętrznelistwy dekoracyjneochraniacze na dach

Sąonewykonanezwysokiejjakościmateriałów

Zapewniają dzięki temu wysoki poziom ochrony, wpływają na większą trwałość części, którą osłaniają. Kołpak musi być odporny na działanie czynników zewnętrznych, dobrze zamocowany i wytrzymały. Pokrowce zostały tak wykonane, aby nie przepuszczały wody i zabrudzeń. Listwy muszą przylegać idealnie do boków samochodu. Pozwalają one oszacować bliskość drugiego pojazdu, spełniają więc nie tylko funkcję estetyczną. Jeśli słychać nieprzyjemny zgrzyt o listwę, to znak, że zaraz lakier może zostać zarysowany. Z kolei ochraniacze na koła wydłużają czas eksploatacji opon, wykonano je z solidnych materiałów, aby tworzyły izolację przed błotem, deszczem i śniegiem.

Istotneteżsąsymboleinformacyjneiostrzegawcze

Napisy spotykane na pojazdach zwykle nie są przypadkowe. Często na tablicach rejestracyjnych zamieszcza się drobne napisy w formie żartu, np. "jeśli jesteś w stanie to przeczytać, to znaczy, że stoisz za blisko", ale to jeden z nielicznych przypadków stosowaniu napisów nie w celach informacyjnych. Ostrzegawcze naklejki zwykle rzucają się w oczy ze względu na jaskrawą kolorystykę. Mają one za zadanie przestrzec lub poinformować innych kierowców np. o tym, że dany pojazd porusza się wolno bądź przewozi niebezpieczne ładunki. Jeśli chcesz kupić kołpak, folię ochronną, antenę czy też zabezpieczenia przed kradzieżą, złóż zamówienie przez portal Czesci-samochodowe-online.pl.