text.skipToContent text.skipToNavigation

Urządzenia elektryczne do samochodu zamów online w korzystnej cenie

63 produtky
IWH
19010
61,12 zł
Nr artykułu  15724185

Cena za sztukę
Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast
Szczegóły
IWH
19006
47,38 zł
Nr artykułu  15724263

Cena za sztukę
Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast
Szczegóły
IWH
19015
38,95 zł
Nr artykułu  15724233

Cena za sztukę
Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Nowetechnologiepomagajązwiększyćbezpieczeństwojazdy

Nowoczesne urządzenia elektryczne projektuje się w taki sposób, aby ich użytkowanie w aucie nie przeciążyło akumulatora, a zarazem aby pomagały w podniesieniu poziomu bezpieczeństwa. Np. kamery cofania i monitory przydają się do obejrzenia tyłu samochodu podczas parkowania, jak i innych manewrów. Podgląd tych miejsc, które są martwym punktem w lusterkach pozwala na bezpieczne podróżowanie, a także przewidywanie sytuacji na drodze. Kolejną przydatną instalacją w aucie jest klimatyzacja, która może być wbudowana, ale może też być przenośna. Mini klimatyzatory są uniwersalne, ponieważ chłodzą i dają nawiew w każdym pomieszczeniu, nie tylko we wnętrzu pojazdu. Nowoczesnym sposobem uzyskania prądu są baterie słoneczne. Czerpią one energię z naturalnego źródła, a potem mogą zasilać różne podzespoły, jak np. Proplus solar trickle charger 12V 2,4W.

Stosujesięrównieżróżnegorodzajuprzejściówki

W celu zamocowania kabli i podłączenia urządzenia elektryczne wyposażone są we wtyczki. Aby pasowały one do złącz, produkuje się tzw. przejściówki. Pozwalają one uzyskać ładowanie prądu przez różnego rodzaju wtyki I rozgałęzienia. Dzięki nim możliwe jest podładowanie telefonu przez wejście USB czy też podłączenie nawigacji bądź iPoda. Posiadają zabezpieczone kable, które są nieco elastyczne, można je dopasować długością do potrzeb użytkownika. Przewody izolowane są grubym materiałem, aby chronić je przed uszkodzeniem mechanicznym lub przegrzaniem. Do transportu dodatkowej elektryki stosuje się też specjalne pudełka ochronne, które zapewniają odporność termiczną przechowywanych ładowarek i przejściówek.

Profesjonalnaelektrykasprawdzisiępodczaspodróży

Obudowa wykonana jest z plastiku, żeby uchronić urządzenia elektryczne i przewody przed przerwaniem i wibracjami. Wydajne ładowarki, akumulatorki, baterie i inne zewnętrzne podzespoły do podłączania do źródeł prądu w samochodzie są przydatne zarówno po to, aby umilić sobie czas podróży, jak i dla zwiększenia bezpieczeństwa podczas jazdy, np. przez zastosowania systemu cofania. Profesjonalne komponenty do układu elektryki zamówisz u nas na Czesci-samochodowe-online.pl.