text.skipToContent text.skipToNavigation

Środki do pielęgnacji samochodu zamów online w korzystnej cenie

309 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Terazszybkouzyskaszzadbanywyglądpojazdu

Czysty samochód z lśniącymi szybami to niegdyś był efekt wielu godzin pracy. Teraz czyszczenie auta jest prostsze i szybsze niż kiedykolwiek. Na rynku motoryzacyjnym powodzeniem cieszą się uniwersalne środki czyszczące i pielęgnujące. Potrafią one skutecznie usunąć powstałe zabrudzenia, wyrównać koloryt niektórych powierzchni, a nawet usunąć rysy i przebarwienia. Poza tym działają nie tylko miejscowo, jakby można określić, ale długofalowo - nawet po aplikacji. Ich zastosowanie dotyczy różnych powierzchni znajdujących się w pojeździe, np.: szkłaplastikutworzywa sztucznegotapicerkiblach i metaluukładów elektrycznych i elektronicznychgumy

Wygodneużytkowanieiprecyzyjnaochronaśrodkówczyszczących

Nowoczesna technologia sprawiła, że nie wymaga się od użytkownika akrobacji i użycia setek innych narzędzi, aby dostać się w trudno dostępne miejsca. Spreje, polimery, nanocząsteczki - te słowa kluczowe są obecnie identyfikowane z hasłem czyszczenie auta. Pianki, spreje i spryskiwacze sięgają do miejsc, do których niełatwo byłoby się dostać samemu. Zawierają one w składzie nanocząsteczki, polimery, które precyzyjnie przylegają do powierzchni. Tworzą powłokę przeciwko powstawaniu osadów i zabrudzeń. Dzięki temu pielęgnują wnętrze samochodu i różne układy, w których znajdują zastosowanie (nawet olej silnikowy posiada polimery, które docierają do odległych ścianek i smarują oddalone części mechaniczne).

Ergonomiczneuchwytyszczotekprzyspieszająsprzątanie

Na rynku artykułów do sprzątania i mycia pojazdu zjawiają się różnego kształtu szczotki, szmatki i mopy, które umożliwiają dotarcie do partii samochodu zwykle nieosiągalnych przez człowieka. Posiadają one wygodne uchwyty, dzięki którym łatwo uzyskać korzystny kąt w celu umycia danej powierzchni. Czyszczenie auta może być zatem proste i wydajne, a przede wszystkim - niezbyt czasochłonne. Wybierz profesjonalne środki do zaprowadzania czystości w samochodzie na Czesci-samochodowe-online.pl.