text.skipToContent text.skipToNavigation

Przyczepy i przyczepy kempingowe zamów online w korzystnej cenie

280 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Przewożenieładunkustajesięcorazbardziejwygodne

Nowoczesna przyczepa umożliwia transport różnego typu załadunków, również tych o nietypowych wymiarach. Wszystko to odbywa się dzięki solidnej konstrukcji i zastosowaniu wytrzymałych materiałów oraz artykułów do ochrony przed zsuwaniem się ładunku. Należą do nich różne zabezpieczenia, np.: siatki montowane nad przyczepąmocowania do obwiązania towaruspecjalne transporterysieci służące do zapewnienia bagażom stabilnej pozycjielastyczne smycze z karabińczykami do ściśnięcia ładunkuświatła pozycyjne, służące do informowania innych kierowców o pozycji pojazdukłódki do zablokowania zamków i ogniw

Pozwalająonetransportowaćróżnetowarybezpiecznie

Zapewniają bowiem redukcję wstrząsów, chronią przed przesuwaniem się walizek i innych bagażów, a także oznaczają wielkość przewożonych ładunków. Przyczepa powinna posiadać światła pozycyjne, aby była widoczna dla innych samochodów, również wtedy, gdy jest to pojazd przeznaczony do kempingu. W dziedzinie obozowania bazującej na kempingach również nastała rewolucja. Produkuje się obecnie wiele urządzeń i artykułów umożliwiających bezproblemowe radzenie sobie na łonie natury. Są to np. zaczepy do wbicia haków i unieruchomienia kempingu, by jego pozycja była stabilna również przy wichurze czy burzy. Do tego popularne stają się siatki na owady, które w łatwy sposób montuje się na oknach i drzwiach przyczepy kempingowej. Z myślą o dzieciach wytwarza się schodki, aby wejście do środka było proste.

Fanikempingukupujątakżeprzenośnekoszenaśmieci

Powodzeniem cieszą się również pojemniki wielofunkcyjne z plastiku, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie kruchych rzeczy, są bowiem bardzo wytrzymałe i twarde. Ponadto kierowcy zamawiają urządzenia ułatwiające poruszanie się auta, gdy dołączona jest przyczepa, np. dodatkowe lusterka boczne, światła odblaskowe i pozycyjne. Różne zestawy do ochrony ładunku, jak i do usprawnienia kempingu oraz oznaczenia pojazdów na drodze możesz znaleźć przez internet. Bogaty wybór artykułów do naczep i sygnalizacji zamówisz na Czesci-samochodowe-online.pl.