text.skipToContent text.skipToNavigation
NIGRIN Pflegeset 6-teilig

NIGRIN
NIGRIN Pflegeset 6-teilig

99212

135,32 zł
Cena za sztukę
Nr artykułu 53560
Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast

NIGRIN Pflegeset 6-teilig

Mając więcej niż 100 lat firma NIGRIN należy do jednych z najstarszych marek w Niemczech i dba o wysokiej jakości pielęgnację auta. Dzięki stałej optymalizacji receptur oraz rozwojowi nowego rodzaju produktów NIGRIN jest obecnie wiodącą firmą pod względem jakości oraz innowacji.

Sześcioczęściowy zestaw do pielęgnacji firmy NIGRIN składa się z następujących artykułów:

Rękawica do czyszczenia wykonana z mikrofazy NIGRIN Performance (71110)

- rozmiar 17 x 22 cm - bardzo chłonna i chroniąca materiał
Strona do czyszczenia Langfloor usuwa brud, wchłania go i chroni przy tym wrażliwe lakierowane i chromowane powierzchnie. Niebieska strona z siatką na insekty usuwa uporczywy, osadzony brud, jak resztki insektów, plamy po osadzie i oleju.

Środek czyszczący do felg NIGRIN Performance EvoTec (72931)

Działa samodzielnie przez co redukuje do minimum nakład pielęgnacji oraz pracy do minimum. Oferuje sprawdzoną kompatybilność materiału: Dzięki bezkwasowej, specjalnej recepturze nie dosięga powierzchni felgi i nadaje się do stosowania na wszystkich rodzajach felg (stalowe, aluminiowe, chromowane itd.)

Jedwabisto matowe mleczko do czyszczenia kokpitu (72937)

Pielęgnuje w wydajny i obfity sposób. Dba o zachowanie wartości auta, ponieważ chroni wszystkie tworzywa sztuczne znajdujące się we wnętrzu przed przedwczesnym starzeniem się. Mleczko do kokpitów NIGRIN Performance oferuje długo utrzymującą się, odporną na działanie promieni UV, antystatyczną, wodoodporną oraz odporną na brud ochronę i zmniejsza Twój wkład pracy związanej z pielęgnacją. Mleczko do kokpitów NIGRIN Performance jest przyjazne dla środowiska bez środków spulchniających, składa się z odnawialnych surowców i jest w 100% biodegradowalny.


Szampon z dodatkiem wosku NIGRIN Performance (73877)

Skutecznie czyści Twój samochód jednocześnie chroniąc go, oszczędzając przy tym czas. Zintegrowany wosk dba o to, aby woda niemal w całości spłynęła i żebyś tylko nieznacznie musiał dopolerować auto. Tym samym NIGRIN Performance Minutenwäsche znacznie zmniejsza Twój wkład pracy związany z pielęgnacją auta. NIGRIN Performance Minutenwäsche oferuje Tobie sprawdzoną zgodność materiałową: Chroni powierzchnie lakierowane i wykonane z tworzywa sztucznego, gumę i metal.

Środek do usuwania insektów (74019)

Umożliwia wyjątkowo efektywne czyszczenie, chroniące Twoje auto. Dzięki swojej żelowej postaci jest prosty w użyciu, ponieważ wydłuża on czas działania oraz przetwarzania. Ponadto środek do usuwania insektów oferuje Ci sprawdzoną zgodność materiałową: Chroni powierzchnie lakierowane, tworzywa sztuczne, gumę, metal oraz chrom. Tym samym dba o utrzymanie wartości Twojego auta.

Organizer do bagażnika NIGRIN

Praktyczna torba do uporządkowanego przechowywania produktów pielęgnacyjnych w domu lub w bagażniku auta.

EAN/GTIN
Nr zamówienia dostawcy 1289-DPS-53560
najlepiej sprzedający się