text.skipToContent text.skipToNavigation

Foteliki dziecięce zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
IWH
70404
72,35 zł
Nr artykułu  15724126

Cena za sztukę
Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Zadbajowygodępasażera,szczególnietegonajmniejszego

Zadbaj o bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów i zamów nowoczesny fotelik dziecięcy. Montuje się go bezpośrednio na siedzenie w bardzo łatwy i szybki sposób dzięki czemu, gdy zmieniasz auto na nowe, możesz zainstalować produkt w kolejnym samochodzie. Fotel dla dziecka spełnia najsurowsze wymogi Unii Europejskiej. Jest dostosowany do wzrostu pasażera, dlatego należy zapoznać się z zaleceniami producenta. Niektóre siedzenia produkuje się do określonego wzrostu dziecka, np. do 80 centymetrów. Materiały składowe są trwałe, a obicie estetyczne, często dekorowane wzorami przyjemnymi dla oka dziecka.

Siedzeniedlanajmłodszychpasażerówskładasięzkilkuczęści:

wygodnego siedziska, które pomaga zachować stabilną pozycjęoparcia dopasowanego do kształtu kręgosłupa, aby plecy dziecka nie były przeciążonezagłówka, pozwalającego na bezpieczne odchylenie głowy i drzemkępodparć bocznych, mających na celu podtrzymanie ciężaru ciała i zapewnienie wygody przy aktywnym spędzaniu czasu podczas jazdydół siedziska może być dodatkowo wyposażony w kieszonki, w celu przechowywania różnych artykułów dla dzieciwewnętrzna powłoka okalająca siedzenie w aucie ma zwykle właściwości antypoślizgowe, żeby fotelik dziecięcy nie zsuwał się, tylko pozostawał stabilny przy wibracjach czy skrętach pojazduz zewnątrz obicie jest miłe w dotyku i przyjazne dla najmłodszychgłębokość siedziska jest dopasowana do wieku pasażera także w tym celu, aby można było łatwo założyć pas bezpieczeństwa

Używanesątakiemateriały,któreniepowodująalergii

Wielu producentów stosuje tkaniny naturalne, a także materiały antyalergiczne, aby dziecko było bezpieczne i chronione przed ewentualnym podrażnieniem skóry. Do fotela można łatwo dopasować inne akcesoria, np. stolik dla dzieci. Zakłada się go nad siedzeniem, aby umożliwić młodemu pasażerowi zabawę, kolorowanie, przeglądanie książeczki czy też jedzenie. Z boku stolika znajdują się kieszonki do przechowywania np. zabawek czy też butelki z piciem. Nowoczesny fotelik dziecięcy oraz akcesoria dodatkowe znajdziesz na Czesci-samochodowe-online.pl.